Трьом львівським тренерам призначено стипендію Кабміну

Сьогодні, 3 червня, уряд призначив стипендії видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх. Серед них троє львівських фахівців. 

Зокрема, стипендії отримуватиме Зоряна Семеряк – тренерка Ксенії Пантелєєвої, яка входить до складу кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Олімпійських Іграх. Також отримуватиме стипендію Сергій Коростильов – тренер Павла Коростильова, який входить до складу кандидатів елітної групи зі стрільби кульової на участь в Олімпіаді. Отримає стипендію й Антон Нікулін – тренер Станіслава Горуни, який входить до складу кандидатів елітної групи з карате  на участь в Олімпійських Іграх.

“Тішить той факт, що у нас з Міністерством схожі погляди щодо спортивних напрямів, які потребують першочергової підтримки. Бо ж фехтування, карате та кульова стрільба визначені видами спорту першої пріоритетності на Львівщині”, – зазначає начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. 

Загалом призначили стипендії 75 тренерам,  з них – 50 забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських іграх та 25 – підготовку спортсменів до участі Паралімпійських ігор. Стипендії призначили на 1 рік, вони становлять 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить понад 30 тисяч гривень.