Павло Кордіяка переміг на світових Іграх стронгменів

У США днями відбулись Офіційні ігри стронгменів, на яких виступили шість представників України, серед них і 26-річний львівський силач, що родом із села Купновичі на Самбірщині, найсильніша людина України 2020 року Павло Кордіяка.
Перемогою на турнірі Павло не тільки підтвердив свій титул одного з найсильніших чоловіків світу, а й в кваліфікувався у професійний дивізіон світового стронгу і отримав право брати участь у найпрестижніших міжнародних турнірах.
Офіційні ігри стронгменів – це своєрідний фестиваль сили, який збирає сотні найкращих спортсменів-стронгменів і стронгменок з 22 країн. Спортсмени позмагались за титул найсильнішого у світі в 9 різних дивізіонах.
Згодом спортсмена з перемогою привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Ми часто говоримо про Олімпійські види спорту, але коли дивишся на людей, які досягають результатів у таких видах спорту, як богатирське багатоборство, ти відчуваєш повагу. Стронгмен є одним з найпопулярніших видів спорту у світі та одним з найбільш видовищних. Він демонструє, що людські можливості є безмежні, і якщо ти займаєшся своїм тілом і розумом, ти можеш досягати високих результатів», – зазначив очільник області.

Перемогою на турнірі Павло не тільки підтвердив свій титул одного з найсильніших чоловіків світу, а й кваліфікувався у професійний дивізіон світового стронгу та отримав право брати участь у найпрестижніших міжнародних турнірах.

«Для мене це – головний Кубок цього сезону і, в принципі, дотепер у моїй кар’єрі. Адже він дає мені пропуск в Пролігу, завдяки цьому турніру я став проатлетом. Далі буде більш активна і важча робота», – зазначив Павло Кордіяка.

Нагадаємо, що Офіційні ігри стронгменів – це своєрідний фестиваль сили, який збирає сотні найкращих спортсменів-стронгменів і стронгменок з 22 країн. Спортсмени позмагались за титул найсильнішого у світі в 9 різних дивізіонах.