На Старосамбірщині відкрили сучасний спортивний майданчик


Сьогодні, 26 вересня, у селі Страшевичі на Старосамбірщині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. Мініфутбольне поле вдалось спорудити завдяки спільним зусиллям громади та обласного бюджету. Його загальна вартість — 1 мільйон 480 тисяч гривень, зокрема 700 тисяч спрямовано з обласного бюджету.

«Це, як на мене, одна з найкращих інвестицій у майбутнє громади, бо ж вона про вклад у змістовне дозвілля молоді, здоров‘я мешканців села чи містечка та промоцію правильного способу життя», — зауважив на церемонії відкриття голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Відкриття майданчика також відзначили турніром з міні-футболу. У Страшевичах є команда «Єдність», яка цьогоріч стала володарем Кубку Старосамбірщини з футболу.

«Діти мають з кого взяти приклад, це неабияк важливо. Віримо, що щодня тут пануватиме добра змагальна атмосфера, дитячий сміх та радість перемоги», — наголосив на відкритті заступник начальника Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Андрій Тур.

Нагадаємо, до кінця року у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини буде збудовано на території області 18 таких майданчиків, 12 з них будуть у сільській місцевості.