На стадіоні “Юність” триває реконструкція другої частини трибун

На стадіоні «Юність», що у парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького у Львові, триває реконструкція другої частини трибун. Реконструкція стадіону розпочалася у 2017 році. Тут уже облаштували праву трибуну і комплекс з роздягальнями. Над новими глядацькими трибунами спорудили прозорий навісний дах. 

Зараз триває наступний етап робіт — ліва трибуна та огорожа. Відповідно до плану, обидві трибуни мають бути накритими, але відрізнятися між собою. Реконструкцію стадіону здійснюють за кошти міського бюджету Львова.

“Останнім етапом, звичайно, стане перекладання трави. Будемо брати сучасного покоління, щоб наші регбісти могли тренуватись по 6-8 годин в день і поле швидко не знищувалось”, – зазначає Петро Адамик, президент федерації регбі Львівщини.   

Стадіон використовується як домашня арена львівських спортсменів-регбістів клубу “Сокіл”. Регбійний клуб «Сокіл» налічує близько 160 учасників, які беруть участь у чемпіонатах України з регбі-15, з регбі-7 та регбі-13 (регбіліг) у різних вікових категоріях (юнаки, молодь, дорослі). З початку реконструкції стадіон приймав матчі чемпіонату Європи з регбі-15 за участю національних збірних Польщі, Угорщини, Люксембургу.