На Олімпійських та Паралімпійських Іграх можуть позмагатися понад двадцять атлетів Львівщини


Під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля сьогодні, 21 квітня, відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх.  Участь у роботі засідання взяли також голова Львівської ОДА Максим Козицький та керівник Управління молоді та спорту Роман Хім‘як.

«Ми розуміємо, що високі спортивні результати не можуть виникнути самі собою. Вирішення питань соціального захисту спортсменів і тренерів, забезпечення їх необхідним обладнанням та інвентарем, залучення найкращих фахівців, вирішення житлово-побутових умов крок за кроком наближатиме нас до успіхів», — зауважив Денис Шмигаль.

Представники Львівщини станом на сьогодні вже здобули 7 ліцензій на Олімпійські Ігри. Загалом в штабі Олімпійської збірної до Ігор в Токіо проходять підготовку 23 спортсмени Львівщини. Також 17 представників нашої області кандидують на участь в Паралімпійських Іграх. 

«Сьогодні є розуміння важливості розвитку фізичної культури та спорту на державному рівні, ініціюються нові програми, триває робота над вдосконаленням мережі спортивної інфраструктури. Для нас на обласному рівні також важливо результативно працювати над цим, адже спорт – це і про здоров‘я, це і про дисципліну, це і про презентацію держави на міжнародному рівні», – зазначає голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Нагадаємо, переможцям та призерам Олімпійських ігор, котрі займуть 1-6 місця, в обласному бюджеті передбачено виплати стипендій у сумі від 50 до 300 тисяч гривень, переможцям та призерам Паралімпійських, Дефлімпійських ігор, котрі займуть 1-3 місця передбачено від 50 до 100 тисяч гривень. Також передбачені премії на державному рівні.