На Львівщині стартував український етап дитячих гірськолижних змагань «Bukovytsia OPEN FIS»

Упродовж 28 – 29 січня на гірськолижному комплексі «Буковиця» відбуватиметься український етап «Bukovytsia OPEN FIS» – один з етапів міжнародних дитячих триетапних змагань з гірськолижного спорту «Karpatia OPEN».

Такі змагання відбуваються щорічно в Україні, Польщі і Словаччині. У них беруть участь спортсмени, віком від 12 до 16 років.

Український етап включений в календар світових змагань Міжнародної Лижної Федерації (FIS).

Привітав учасників з відкриттям голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

“Цьогоріч до нас завітали не лише спортсмени українських команд, але й представники Польщі, Словаччини, Білорусі, Литви та Нової Зеландії. Нам дуже приємно, що змагання такого рівня відбуваються у нас, на Львівщині. Адже для цього є всі умови. На схилах гірськолижного курорту «Буковиця», де упродовж двох днів змагатимуться учасники, є одні з найкращих снігових трас різного рівня складності. «Буковиця» – це і гарний приклад соціально відповідального бізнесу. Адже окрім послуг, які вони надають, також утримують та розвивають дитячу спортивну школу”, – наголосив Максим Козицький.

Окрім того, очільник Львівщини побажав учасникам, аби кожен зумів продемонструвати свій найкращий результат, а також вдалих стартів на наступних етапах та подякував організаторам змагань.

Нагадаємо, що заїзди відбуватимуться два дні в категорії «спеціальний слалом».

Довідково.

Змагання були засновані 7 грудня 2018 року. Ініціаторами виступили Міжнародний Центр «Європейська інтеграція України», гірськолижний комплекс «Буковиця» і  громадська організація «Бориславська Сніжинка».

Змагання були відзначені на 2-му Східноєвропейському Форумі гостинності і курортології та отримали відзнаку «Кришталевий Лотос» за популяризацію туристичної і спортивної інфраструктури Карпат.