На Львівщині розроблять Програму розвитку спорту в об’єднаних громадах

Сьогодні, 8 жовтня, у приміщенні конференц-залу готелю «СКА» Навчально – спортивної бази літніх видів спорту відбулося засіданні колегії управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.  

У центрі уваги сьогоднішнього засідання – спорт та розвиток рухової активності населення в умовах децентралізації.

“У 2020 році закінчився важливий етап реформи  – створення по всій країні нових громад і нових районів. Та попереду на нас усіх чекає набагато складніша робота – зробити ці громади дієвими та успішними, в яких буде створено повноцінне життєве середовище, а повноцінне життєве середовище це перш за все про психічне та фізичне здоров’я населення”, – наголосив начальник Управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як.

Учасники засідання підтримали необхідність розроблення та затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту в об’єднаних територіальних громадах. Модель розвитку галузі передбачатиметься за такими напрямками: масовий спорт, спорт у системі освіти, спорт вищих досягнень, спортивна інфраструктура.

Впродовж засідання члени колегії також заслухали доповідь про роботу Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «КОЛОС». Взяв участь у роботі колегії й очільник Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Мендусь.

«Децентралізація і створення об’єднаних територіальних громад відкриває для взаємодії громадськості, спортивної спільноти та влади нові вагомі можливості. У ФСТ «Колос» ми вже розпочали процес налагодження роботи з громадами і закликаємо до цього інші спортивні товариства, бо лише консолідація зусиль сприятиме залученню до масового спорту громадян усіх верств населення», — зауважив Олександр Мендусь.

Також колегія визнала задовільною роботу Асоціації футзалу Львівщини.

“Варто зауважити, що Асоціація футзалу Львівщини є зразковою організацією по усіх напрямках роботи: тут і розвиток масового спорту, і спорт вищих досягнень, і промоція цього виду спорту та діяльності асоціації”, – зазначив Роман Хім’як після доповіді президента АФЛ Мирослава Хом’яка.

Переглянути відеозапис трансляції засідання колегії можна на сторінці Управління фізичної культури та спорту