На Львівщині понад пів тисячі танцюристів змагались у європейському турнірі

У неділю, 14 лютого, у Львові завершились Міжнародні рейтингові змагання зі спортивних танців «IDSA European Championship in the memory of Marian Wieczysty». Понад 500 танцювальних пар практично зі всіх регіонів України, а також спортсмени з Польщі, Грузії, Молдови, Румунії, Кіпру та Ізраїлю приїхали на Львівщину, аби показати свої найкращі результати та вибороти медалі. Змагання відбувались впродовж трьох днів по 8 відділень без глядачів.

Організаторами турніру є Львівський обласний осередок Асоціації спортивного танцю України спільно з Генеральним консульством Республіки Польща, за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Змагання включені до календарного плану Міжнародної асоціації спортивного танцю. Переможців визначили у європейській та латиноамериканській програмах серед молодших початкових категорій, ювеналів до 10 та до 12 років, юніорів, молоді, дорослих та професіоналів.

«Спортивні танці – один з найестетичніших видів спорту. Це поєднання змагального драйву і розкішної естетики. Проте оскільки такі змагання завжди збирають багато учасників, зараз проводити їх є своєрідним викликом. Тепер важливо забезпечити не тільки високий рівень сервісу, а й епідеміологічну безпеку учасників. Тішить, що змагання міжнародного рівня на Львівщині відбувається справді на європейському рівні», – зауважує керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.  

Зауважимо, змагання були одним з етапів підготовки до 120-річчя з дня народження професора Мар’яна Вєчистого, основоположника та засновника виду спорту «спортивні танці». Цю дату танцювальна спільнота відзначатиме у 2022 році.