На Золочівщині відкрили спортивний майданчик

Сьогодні, 21 жовтня, у  місті  Золочеві відбулось відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Участь у заході взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький. 

“У серпні в Золочеві з’явився перший в нашій області мультифункціональний спортивний простір. З антивандальними тренажерами, поліуретановим майданчиком для змагань з волейболу, баскетболу, великого тенісу. А щойно тут урочисто відкрили оновлений майданчик для мініфутболу. Тепер він зі штучним покриттям! Сьогодні багато говорять про те, що нинішня молодь неактивна, що її цікавлять лише гаджети. Це неправда. Наша молодь хоче вести активний спосіб життя, бути здоровою і сильною. І я знаю, що в Золочеві молодь саме така”, – зазначив Максим Козицький.

Очільник Львівщини наголосив, що спорудження спортивних майданчиків – дуже вигідна інвестиція, адже це внесок у здоров’я наших дітей, в наше майбутнє.

Загальна кошторисна вартість реконструкції спортивного майданчика зі штучним ( трав’яним) покриттям складає понад 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Кошти на реконструкцію були виділенні Львівською обласною радою у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року у розмірі 700 тисяч гривень. Решта коштів – співфінансування з Золочівського районного бюджету.

“Золочів — одне з тих містечок, де за останні кілька років ми суттєво оновили спортивну інфраструктуру. У серпні відкрили тут мультифункціональний спортивний простір європейського зразка — один майданчик зі наливним покриттям, а інший з тренажерним обладнанням.
А сьогодні відкрили ще й майданчик зі штучним покриттям поблизу опорної школи, в якій навчається понад тисяча учнів. Також тут функціонує потужна ДЮСШ, яка налічує понад 250 вихованців”, – розповідає керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Зазначимо, що в межах Програми цьогоріч спорудили 13 майданчиків, три об’єкти – на завершенні. Серед них – повноцінні стадіони у Буську та Самборі.