На вихідних у Львові та області відбудеться веломарафон «Львівська сотка»

У неділю, 7-го травня, на Львівщині відбудеться веломарафон «Львівська сотка», учасниками якого стануть майже 500 прихильників велоспорту з різних куточків України. Цьогорічні змагання пройдуть під гаслом United We Stand.

Учасники перегонів будуть мати можливість не лише випробувати свої сили на велосипеді, але й підтримати Збройні Сили України, оскільки кошти зі стартових внесків будуть передані на потреби ЗСУ. Вже другий рік поспіль однією з ключових цілей цього веломарафону є збір коштів для підтримки військових.

Урочисто стартуватимуть велосипедисти о 10:25 на вулиці Стрийській, 202. Дистанцію спортсмени долатимуть дорогою Львів-Бібрка-Раковець. Перших фінішерів чекатимуть вже о 13:00. Загалом щоб здолати дистанцію у 85 кілометрів, учасники матимуть 4,5 годин. За підсумками змагань будуть визначені переможці у чоловічому та жіночому абсолюті.

Проводить веломарафон громадська організація «Lviv Bicycle Club» за організаційної підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА. На дистанції спортсменів супроводжуватимуть поліціянти та медики. На маршруті частково обмежать рух транспорту, тому мешканців та гостей Львівщини закликають планувати свої подорожі з урахуванням наявних обмежень.