На веломарафоні Gran Fondo цьогоріч зібрали 100 тисяч для ЗСУ

Цієї неділі, 28 серпня, на Львівщині відбувся традиційний літній марафон Gran Fondo. Це шалено популярний у багатьох країнах світу формат велозмагань, що є максимально демократичним і динамічним. На Львівщині такий марафон відбувся вже вшосте. 

Цьогоріч маршрут дещо відрізнявся від традиційного та пролягав з Комарно до Східниці. Учасники здолали 85 км. Традиційно велосипедистів супроводжували  поліцейські та медики. Організувала одну з ключових подій у сфері аматорського велоспорту «Lviv Bicycle Club» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА. 

Чемпіонами змагань, які пройшли під гаслом Stand with Ukraine та мали на меті зібрати кошти для ЗСУ, стали Вікторія Бондаренко з Одеси та представник Львівщини Назар Ленишин.

Змагання пройшли під гаслом Stand with Ukraine та серед іншого мали на меті зібрати кошти для воїнів. Організатором вдалось зібрати для ЗСУ 100 тисяч гривень. 

«Ми не знаємо, скільки ще триватиме війна. Однак чітко розуміємо: спорт потрібен, змагальна діяльність теж. Ми шукаємо нові форми і формати, адаптовуємо змагання під вимоги сьогодення і нові виклики. Ми маємо бути сильними, щоб підтримувати тих, хто захищає нас зі зброєю у руках», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як. 

Нагадаємо, цьогоріч «Lviv Bicycle Club»  також проводив онлайн наймасовіший веломарафон «Львівська сотка». Доєднатись та здолати дистанцію можна було у будь-якому зручному місці. Учасниками онлайн-марафону стали понад півтисячі людей. Організаторам вдалось зібрати та передати фонду «Повернись живим» 120 тисяч гривень.