Найкращих «колосівців» Львівщини нагородили з нагоди річниці заснування організації


Учора, 23 грудня, Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з нагоди ювілею створення ФСТ відзначила пам‘ятними медалями та сувенірами представників районних осередків. Заснували «Колос» 70 років тому.

«Товариство «Колос» у своїй діяльності дуже вдало поєднує багаторічні традиції та новаторські підходи. Ця синергія вже не один рік вдало працює та дає хороші результати, про що свідчить кількість проведених змагань організацією та кількість залучених до них людей на Львівщині», – зауважив заступник начальника Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Андрій Тур.

Впродовж нагордження з нагоди ювілею створення організації Андрій Тур також вручив грамоту міністерства молоді та спорту Роману Карбівнику, багаторічному очільнику Пустомитівської районної організації ФСТ «Колос» та подяки від управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА «колосівським» працівникам та тренерам.

«Віримо, що наше бажання працювати помножене на досвід товариства та сучасні можливості дасть змогу розвивати фізичну культуру та спорт на Львівщині, зокрема у сільській місцевості.  Дякуємо за підтримку усім, хто допомогає нам у реалізації наших ініціатив», – зазначила голова львівського осередку ФСТ «Колос» Лілія Білінська.

Слід зауважити, що вже у 2021 році саме громадська організація «Колос» забезпечувати проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів у територіальних громадах, а також надаватиме допомогу у створенні дитячо-юнацьких спортивних шкіл в новоутворених громадах.


Нагадаємо, основною метою діяльності громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» є організація та проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у сільській місцевості та в галузях сільськогосподарського виробництва, створення та організація діяльності територіальних і галузевих фізкультурно-оздоровчих та спортивних клубів тощо, удосконалення форм залучення різних вікових груп населення, особливо сільського, до регулярних занять фізичною культурою і спортом.