Молодь Львівщини вдев’яте зібралась на «Галицькому авангарді»

У вівторок, 22 грудня, у ресторані MolodoZeleno відбулась дев’ята Молодіжна зустріч «Галицький авангард». Учасниками стали 70 представників громадських організацій, які успішно реалізували свої проєкти у 2021 році у співпраці з управлінням молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

«Галицький авангард» – це традиційна молодіжна зустріч і є підсумковим річним заходом відділу молодіжної політики. Мета зустрічі – підбити підсумки року, що завершується, а також налагодити подальшу співпрацю та підвищити ефективність роботи між управлінням та молодіжними організаціями.

«Львівщина завжди займає передові місця за кількістю активного молодіжного громадського середовища. Будьмо чесними, цей рік був нелегким, але завдяки спільній ефективній співпраці молодіжна політика на Львівщині і надалі залишається серед лідерів. Хочу побажати всім вдало провести 2021 рік та у дусі ентузіазму молодіжної роботи зустріти 2022 рік» – зазначив Роман Хім’як, начальник управління молоді та спорту Львівської  ОДА.

Зустріч розпочалась із музичного привітання від гурту Вad Boys Brass Band, а завершилась діджейською вечіркою. Традиційно під час заходу відбулось нагородження молодіжних лідерів та громадських організацій Львівщини.

«2021 рік був більш вдалим за попередній, ми встигли провести чудові екотабори, акції прибирання по всій області, форуми та просто локальні проєкти. Величезна подяка всьому управлінню, за те що допомагали та надихали нас. Я впевнена, що у 2022 році команда екосвідомої молоді буде збільшуватись та кількість проєктів, які змінюють нашу область на краще, теж буде рости» – зазначила Катерина Політицька,регіональний координатор всеукраїнського молодіжного екологічного руху «Let’s do it, Ukraine».

Захід організувало управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.