Максим Козицький привітав важкоатлета Богдана Гозу з успішним виступом на чемпіонаті світу

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький вручив грошові нагороди за високі досягнення у міжнародних змаганнях 19-річному важкоатлету з Жидачева Богдану Гозі та його тренерам – Андрію і Володимиру Гентошу.

Так, на чемпіонаті світу з важкої атлетики в Узбекистані Богдан Гоза здобув для України три медалі – Результат у 189 кг у ривку не тільки приніс спортсмену золото у цій дисципліні, а й став новим світовим рекордним серед юніорів. У поштовху Богдан Гоза виборов срібло. З результатом в сумі двоборства 402 кг наш важкоатлет виборов друге місце, поступившись переможцю тільки на 1 кг.

«Сьогодні мені особливо приємно зустрічатись з вами, адже Богдан не просто з року в рік демонструє неймовірні результати на світових змаганнях, не просто встановлює рекорди, які нікому не під силу перевершити, а й є дуже класним прикладом спортсмена, який виріс і становився як атлет не в обласному центрі, де сконцентровано безліч залів і тренерів, а в одному з маленьких містечок Львівщини! Своїми досягненнями він доводить, що великий спорт можна творити і в невеликих громадах, головне, аби було бажання, наполегливі тренування, фахові наставники і, звичайно, віра в перемогу! Переконаний, що сьогодні Жидачів пишається братами Гозами, вболіває під час кожного виступу і чекає на нові перемоги. Ми ж мріємо, аби такі талановиті чемпіони з‘являлись у всіх громадах Львівщини», – сказав у своєму вітальному слові Максим Козицький.

У зустрічі також взяли участь Роман Хімʼяк, начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА, Оксана Михаленич, директор комунального закладу Львівської обласної ради «СДЮШОР-1», вихованцем якої є Богдан Гоза, та Василь Дзвінник, президент Львівської обласної федерації важкої атлетики.

Важкою атлетикою Богдан Гоза займається з 8 років. На заняття спортом його надихнув старший брат Володимир, учасник Олімпійських ігор 2016 року, призер континентальних та світових юніорських чемпіонатів.