Максим Козицький оглянув хід реконструкції будівлі спортивного комплексу «Шахтар» у Червонограді

Голова Львівської ОДА Максим Козицький під час робочого візиту оглянув хід реконструкції будівлі спортивного комплексу «Шахтар» у Червонограді. Спортивний комплекс складається з двох блоків: блок спортивних залів та блок плавального басейну. Реконструкція будівлі передбачає часткове перепланування побутових і сантехнічних приміщень басейну і спортивних залів.
У спортивному комплексі зі спортивними залами і плавальним басейном планується проведення фізкультурно-оздоровчих, навчально-тренувальних занять і змагань місцевого і обласного рівня по баскетболу, волейболу, тенісу, художньої гімнастики, плавання, а також заняття в тренажерному залі і фітнес-залі.
Після завершення реконструкції всі групи приміщень спортивного комплексу (туалети, роздягальні, спортивні зали, басейн) будуть доступними для маломобільних груп населення і учасників спортивно-оздоровчих заходів. Зокрема, для забезпечення доступу маломобільних груп населення входи в будівлю передбачають пандуси.
Реконструкцію об’єкту розпочато у 2018 році за кошти державного фонду регіонального розвитку та фінансовий ресурс місцевого бюджету, на що загалом було скеровано 13 568,195 тис. грн. Зокрема, було проведено заміну вікон, утеплення фасаду будівлі, заміну та утеплення покрівлі, частково внутрішні роботи.
Загальна кошторисна вартість об’єкта – 23 333,073 тис. грн.  На будівництво комплексу також були скеровані кошти з Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року.
Фото: пресслужба Львівської ОДА.