Максим Козицький вручив п‘ятьом спортсменам звання «Майстрів спорту України» з плавання

Голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив посвідчення «Майстер спорту України» з плавання спортсменам Львівської області.

«Вітаю вас з присвоєнням цього почесного спортивного звання. Ваші імена вже вписані в історію українського плавання, 200-ліття цього святкуємо цього року. І це велика гордість для Львівщини. Дякую вам за вашу працю, наполегливість, силу волі – це великий приклад як для молодих спортсменів, так і для всіх нас. Ви демонструєте, що все в житті реально і можна досягти великих успіхів, коли вірити у свої сили і працювати над собою. Бажаю вам подальших перемог – і в спорті, і в житті. Долайте нові спортивні вершини, здобувайте нагороди і прославляйте нашу Львівщину і Україну. Дякую тренерам за якісну підготовку спортсменів, за те, що мотивуєте, надихаєте, даєте настанови. Бажаю міцного здоровя, продуктивних тренувань і багато приводів гордитися своїми вихованцями і собою», – зазначив очільник області.

Так, посвідчення отримали: 

Пономаренко Олександр – виконав норматив «Майстра спорту України» на зимовому чемпіонаті України з плавання (абсолют) в м. Харків у 2020 році. Неодноразовий чемпіон і призер області, багаторазовий учасник чемпіонатів України та міжнародних змагань.

Тренер: Любов Карпа.

Саміло Владислав – виконав норматив «Майстра спорту України» на чемпіонаті України з плавання серед молоді в м. Харків у 2020 році. Також є чемпіоном України серед юніорів на дистанції 100 м батерфляєм та неодноразовим чемпіоном та призером обласних змагань та міжнародних турнірів.

Тренер:  Валентина Квіта.

Тумоян Кірілл – виконав норматив «Майстра спорту України» на чемпіонаті України з плавання серед юніорів в м. Харків у 2019 році. Є чемпіоном України серед юніорів у 2020 році, призером чемпіонату України серед юнаків у 2018 році та чемпіоном та призером міжнародних змагань у 2018 році, що проходили в Словаччині та Угорщині у 2018-19роках.

Тренер: Андрій Копетчак та Андрій Шиманський.

Городня Марія – виконала норматив «Майстра спорту України» на літньому чемпіонаті України з плавання в 2019 році. З того часу входить в основний склад збірної України з плавання. Також має міжнародні досягнення. Є чемпіонкою міжнародних змагань «MadWave» і багаторазовою чемпіонкою і мультимедалісткою змагань «Orca Cup» (Словаччина).

Тренер: Андрій Копетчак та Андрій Шиманський.

Лукашев Георгій – виконав норматив «Майстра спорту України» на чемпіонаті України з плавання в 2018 році. Член основного складу збірної команди України з плавання. Багаторазовий чемпіон України, учасник ЮЄОФ в Баку у 2019 році. Призер міжнародних Ігор Мультінейшнс (Австрія).

Тренер: Андрій Копетчак та Андрій Шиманський.

«Зі свого боку, ми завжди готові підставити вам своє дружнє плече. Саме для цього в області ми реконструюємо та будуємо нові спортивні об’єкти, де зможете показувати високі результати», – додав Максим Козицький.

За словами голови Львівської ОДА,  на наступний рік заплановане будівництво 25-метрового басейну в Самборі, завершення спорудження такого ж басейну у Бродах. Також планують відновити функціонування й ряду занедбаних об’єктів в області.

«Дякуємо за те, що цінуєте наш вид спорту та львівських плавців. Цей рік є значимим для нас, адже у 1820 році на території України почав працювати перший басейн. Ми святкуємо двісті років українського плавання. Наші плавці здобувають призові місця на змаганнях. На жаль, пандемія внесла свої корективи і в спортивні заходи. Ми сподіваємося, що невдовзі ситуація зміниться. Ми вдячні за підтримку для розвитку і реалізації такого потрібного і важливого виду спорту», – зазначив голова Львівської обласної федерації плавання Андріян Гутник.

Нагадаємо, спортивне звання «Майстер спорту України» присвоюються спортсменам – громадянам України, спортсменам – іноземцям, особам без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, за виконання ними кваліфікаційних норм та вимог до відповідного виду спорту, затверджених Єдиною спортивною класифікацією України.