Максим Козицький вручив грошову нагороду призерці Чемпіонату Європи з художньої гімнастики

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із львів‘янкою Каріна Сидорак, чемпіонкою та срібною призеркою Чемпіонату Європи 2020 з художньої гімнастики.

Максим Козицький привітав спортсменку з перемогою та вручив сертифікат на грошову винагороду у розмірі 18 тис гривень.

“Для того, аби досягнути таких висот, необхідно дуже важко працювати та йти у житті на багато жертв. Спортсмени завжди досягають тих цілей, які ставлять перед собою. Я бажаю, щоб та перемога, яку ви вже здобули, – була лише початком. Ставте перед собою все нові і нові цілі. Нехай усі труднощі буде легко долати. А це точно вдається тим людям, які люблять те, що роблять, горять і живуть своєю справою. Ми пишаємось вами”, – зазначив очільник області.

Грошові винагороди також отримали тренери спортсменки. Гімнастка є вихованкою Катерини Сороковської та Ірини Іванів.

Окрім командного золота, на Чемпіонаті Європи з художньої гімнастики, Каріна Сидорак також виборола срібло Чемпіонату Європи у вправі зі стрічкою.

“Мені дуже приємно бути сьогодні тут та отримувати цей сертифікат. Дуже важливо відчувати підтримку. Насправді, для кожного спортсмена це є дуже цінним. Кожен з нас докладає дуже багато зусиль для того, щоб здобути перемогу та прославити свою країну”, – сказала гімнастка.

14-річна спортсменка розповіла, що не змогла стримати сліз у момент, коли на нагородженні звучав гімн України. А улюбленим спортивним інвентарем Каріни є булави.  Навчається у Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі №1 СКА, тренується – у спортивному клубі “Багіра”.

Нагадаємо, 27 листопада на Чемпіонаті Європи з художньої гімнастики відбулась церемонія нагородження у командних змаганнях. На першу сходинку п’єдесталу пошани піднялась національна збірна України, у складі якої виступала львів‘янка Каріна Сидорак.

Христина Дмитрик