Львів‘янка виборола бронзу на чемпіонаті світу з боротьби самбо

Учора, 5 листопада, у місті Новий Сад у Сербії  стартував чемпіонат світу з самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, чоловіків та жінок. Участь у юніорському чемпіонаті беруть одразу троє представників Львівщини: Андрій Сударіков, Микола Грибик і Марта Чаплінська.

Першу медаль для Львівщини вдалось вибороти 18-річній Марті Чаплінській. Дівчина виступала у ваговій категорії 48 кг. Марта є вихованкою дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія» та спортсменкою Збройних сил України.

Тренують самбістку Андрій Мельник та Роман Юнак.

«Результати, які спортсмени демонструють на юніорських чемпіонатах Європи та світу, завжди є особливим приводом потіхи для Львівщини, адже це свідчить і про високий рівень розвитку певного виду спорту у нашій області вже, і дає надію, що в майбутньому ці спортсмени вдало виступатимуть на дорослих чемпіонатах та ставатимуть прикладом для інших», — каже керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Варто зауважити, що чемпіонаті світу серед дорослих візьме участь представниця Львівщини Василина Кириченко. Вона змагатиметься у неділю, 8 листопада.