Львівські футболісти подбали про ветеранів спорту на карантині

У період карантину близько півсотні футбольних ветеранів Львівщини та їхні родичі отримали продуктові набори, засоби індивідуального захисту і гігієни. Реалізація такої ініціативи стала можливою завдяки особистій участі очільника Львівської асоціації футболу Олександра Шавченка. Серед тих, хто отримав пакунки, екс-футболісти, тренери, спостерігачі арбітражу, спортивні історики.

«Насправді тішить, що це далеко не поодинока ініціатива. Приємно, що наші спортсмени пам‘ятають про своїх старших по цеху колег», – зазначає начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Напередодні, у п‘ятницю, до потребуючих з допомогою навідвався також чемпіон Європейських і Світових ігор, багаторазовий призер етапів Прем’єр-ліги та Серії А Станіслав Горуна.

«Пропоную кожному, хто має бажання і фінансову можливість, привезти пакет із продуктами кільком знайомим пенсіонерам чи сім’ям, в яких батьки в цей складний час без роботи. Це не челендж і не розвага! Просто подумайте про людей, які живуть у вашому будинку, на вашій вулиці, про бабусь і дідусів, про своїх вчителів, зателефонуйте і запитайте, що їм зараз потрібно? Купіть і привезіть», – закликає Станіслав.

 

Основна світлина: Михайло Пахолюк.