Львівські майстри стендової стрільби вибороли найвищі нагороди національних змагань

В Одесі, учора, 4 квітня, завершився І тур чемпіонату України зі стрільби стендової. Це один з підвидів стрілецького спорту. Змагання проводяться на відкритих стрільбищах. Стрільба ведеться з гладкоствольних рушниць дробовими зарядами по мішенях-тарілочках.

Вкотре на національних змаганнях зі стендової стрільби високі результати продемонструвала збірна Львівщини. Так, чемпіоном України у стрільбі на траншейному стенді став спортсмен Львівської школи вищої спортивної майстерності Олександр Білько. У цій же дисципліні срібним призером став Олександр Шлюз. Чергове золото на траншейному стенді серед жінок додала до свого активу Олена Охотська.

На круглому стенді серед чоловіків в напруженій боротьбі здобув срібло чемпіонату України Андрій Кобзарук. Також спортсмени Львівщини додали  до скарбнички нагороди у підсумку командної першості: золото серед команд чоловіків та золото серед комплексних команд з 3-х чоловіків та 1-ї жінки на круглому стенді.

На траншейному стенді представники Львівщини вибороли срібло серед команд чоловіків та золото серед комплексних команд.

Нагадаємо, стендова стрільба є одним з пріоритетних видів спорту для Львівщини.  В Україні цей вид спорту має осередки у 9-ти областях України та у місті Києві.