Львівський центр “Спорт для всіх” запустив челендж зі скандинавської ходьби

Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” на початку грудня запустив челендж зі скандинавської ходьби. Усім охочим пропонують здолати дистанцію у 10 кілометрів та поділитись фотографіями і результатом у соціальних мережах. Перші 150 учасників гарантовано отримають пам’ятну медаль учасника змагань. 

“Скандинавська ходьба дуже лояльний до будь-яких умов, віку та особливостей самопочуття вид спорту. Для занять нею використовуються спеціальні розсувні палиці, які легко підганяються під зріст людини. За звичайної ходьби напружуються в основному нижні кінцівки, а за рахунок відштовхування палицями активізується і корпус, і верхні кінцівки. Цей популярний у скандинавських країнах вид спорту щороку набирає більших обертів і на Львівщині”, – зазначає керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. 

Челендж мав тривати до 20 грудня. Однак уже станом на сьогодні дистанцію здолали понад 140 осіб. Серед учасників марафону – представники Дніпра, Києва, Одеси, Маріуполя, Харкова, Кривого Рогу та інших міст.  

“Ми навіть не сподівались, що так швидко знайдеться настільки багато охочих взяти участь у змаганнях. Нові умови та обмеження диктують нові формати заходів. Маємо ідею тепер провести своєрідну битву міст: учасники змагань теж ділитимуться результатами онлайн, а найкращі результати представників тих чи інших населених пунтків сумуватимуться і таким чином визначимо переможців”, – розповідає заступниця директора Львівського обласного центру “Спорт для всіх” Ірина Підлужна.