Львівський фаховий коледж спорту назвав топ-10 спортсменів за підсумками 2019 року

Напередодні Дня коледжу, який відзначається 6 травня – у день святого Юрія-Переможця – небесного покровителя закладу, Львівський коледж спорту визначив традиційну символічну десятку кращих спортсменів за результатами 2019 року.  

Вчетверте поспіль найкращим спортсменом коледжу визнаний заслужений майстер спорту з кульової стрільби Павло Коростильов (вип.2019 року). На завершення свого навчання у коледжі Павло на двох чемпіонатах Європи виборов 4 золотих, 5 срібних, 1 бронзову нагороди! У доробку талановитого атлета також «бронза» II Європейських ігор та вже після закінчення – «золото» Всесвітніх ігор військовослужбовців.

Друге місце у рейтингу посіла студентка I курсу борчиня Марія Винник. 2019 року Марія посіла треті місця на чемпіонатах Європи та світу серед юніорів, передолімпійському тестовому турнірі в Токіо та п’яті місця на молодіжній світовій першості і командному Кубку світу.

Третій у рейтингу ще один представник відділення боротьби Данило Стасюк (II курс). Таке високе місце Данилу дали треті місця  на молодіжному чемпіонаті світу та юніорській першості Європи.

 

На четвертому місці представниця стрільби з лука Жанна Наумова (I курс). У минулому році Жанна стала переможницею та срібною призеркою юніорського чемпіонату Європи, посіла 4 місце на молодіжному чемпіонаті світу, двічі вигравала континентальний юніорський Кубок.

 

П’ятірку кращих замкнув стрілець Юрій Колесник (III курс). У активі Юрія у 2019 році три срібні медалі чемпіонату Європи та одна – Кубка світу серед молоді.
Шостий у рейтингу – минулорічний випускник Юрій Ідзінський. Коледж Юрій закінчив, ставши срібним медалістом молодіжного та юніорського чемпіонатів Європи з вільної боротьби. На сьомій позиції бронзова призерка юніорського чемпіонату світу з жіночої боротьби другокурсниця Анастасія Алпеєва.
Далі у рейтингу кращих студентів II курсу Денис Баблюк. Денис займається стрільбою по рухомій мішені і звітного року він виборов 2 золоті та 3 срібні нагороди юніорських чемпіонатів Європи.
Відразу за Денисом Баблюком розмістилася ще одна представниця цього виду стрілецького спорту Крістіна Гілевич (вип. 2019 р.). На чемпіонаті Європи зі стрільби по рухомій мішені серед юніорів Крістіна здобула 2 золоті медалі і встановила два юніорські рекорди Європи.
Замкнула десятку кращих учениця 9 класу Яна Чучмарьова. Незважаючи на свій юний вік, Яна – чемпіонка Європи, четверта лауреатка Кубка світу зі стрільби з пістолета серед молоді віком до 20 років.
Спортивно-методична рада коледжу відзначає також успішні виступи на офіційних міжнародних змаганнях борчинь Вероніки Рябоволової, Оксани Чудик, Соломії Винник, п’ятиборців Ольги Клуннікової, Валентина Ільківа, Юрія Ковальчука, велосипедистів Микити Яковлєва і Соломії Лукачук, стрільця Романа Плескуна, стрільця з лука Олександра Панциру, фехтувальника Данила Гойди та інші.