Кікбоксери Львівщини тримають лідерські позиції на національних змаганнях

У Харкові наприкінці минулого тижня віддувався чемпіонат України з кікбоксингу WPKA. Львівщину на змаганнях представляли 14 спортсменів, яким вдалось вибороти аж 10 медалей!

Чемпіоном України у розділі лоу кік у ваговій категорії 70 кг став 24-річний Андрій Литвиненко. Золото у ваговій категорії 60 кг у розділі фул контакт виборов 19-річний Максим Наконечний. Чемпіонський титул також виборов Микола Порода, ставши найкращим у ваговій категорії 80 кг у розділі фул контакт.

У ваговій категорії 55 кг у розділі лоу-кік першим став 16-річний Микола Косів, а у вазі 60 кг у цьому ж розділі переміг 17-річний Остап Павляк.

14-річний Максим Ластович став чемпіоном України у ваговій категорії 60 кг у розділі лайт контакт. Золото змагань у цьому розділі також виборов 29-річний Олександр Чернюк у ваговій категорії 85 кг.

12-річний Захар Купиняк виборов 1 місце у ваговій категорії 50 кг у розділі семі, 10-річний Остап Мудрик у ваговій категорії 35 кг у цьому ж розділі. Срібло у ваговій категорії 70 кг у розділі лоу-кік виборов 16-річний Дмитро Голод. Усіх спорстменів тренує Тарас Гоменюк.

У цей же період у Броварах відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків та дівчат, у якому взяли участь 30 спортсменів Львівщини.

Чемпіоном України став 17-річний Богдан Шкікавий у ваговій категорії до 67 кг у розділі лоу-кік. Віцечемпіонкою у вазі 54 кг у розділі К-1 стала 15-річна Анастасія Ясеницька. Срібну медаль у цьому ж розділі виборола 16-річна Анастасія Подоба у ваговій категорії 67 кг.

У ваговій категорії 69 кг у розділі кік-лайт віце-чемпіоном став 17-річний Роман Сербин. Друге місце у ваговій категорії 54 кг у розділі К-1 виборов 16-річний Орест Кучер. У ваговій категорії до 51 кг у розділі лоу-кік срібну медаль також виборов 17-річний Богдан Копко. Бронзовим призером у ваговій категорії до 69 кг у розділі лоу-кік став 16-річний Олег Бенькович.

Чемпіонками України з поінт-файтингу стали 6-річний Артем Івахнюк, який змагався у ваговій категорії до 22 кг, та 7-річний Олександр Павлюк у вазі до 32 кг. У цьому ж розділі 15-річна Дарина Очеретяна стала срібною призеркою.

Тренують спорстменів Віктор Лазурко, Юрій Вітик, Олег Комар, Богдан Базюк та Андрій Шапошніков та Павло Замятін.