Збірна Львівщини перемогла на чемпіонаті України з гірського бігу

На Львівщині завершився чемпіонат України з гірського бігу. Спортсмени з 10 областей та міста Києва змагались на дистанціях 4, 8 та 12 кілометрів залежно від вікової групи. Приймала чемпіонат Славська громада.
«На прикладі Славського ми бачимо наскільки може бути конструктивною співпраця держави та бізнесу для процвітання громади. Відбувається якісний розвиток дорожньої інфраструктури, вже є сучасні туристичні бази і плани на ще масштабніші. Все це сьогодні, як ніколи раніше, швидко конвертується в можливість приймати національні і міжнародні спортивні та культурні заходи, приваблювати більший потік туристів, отримувати додаткові надходження до бюджету, а відповідно й нові інструменти для розвитку громади», – зазначає керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.
У загальнокомандному заліку перемогу виборола команда Львівщини. Другими стали сумчани, а третіми – представники Миколаївщини.
Серед чоловіків на дистанції 12 км із перепадом висот 650 м атлетам Львівщини не були рівних: чемпіоном України став Богдан Добрянський, який виконав норматив майстра спорту України, срібним призером – Олександр Ченікало. Бронзовий призер – Станіслав Козак. За крок до медалі зупинився ще один представник Львівщини Юрій Вихопень.
Бронзовою призеркою серед жінок стала легкоатлетка Львівщини Вікторія Дуткевич.