Збірна Львівщини виборола 15 медалей на Чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА!

Сьогодні, 22 вересня, збірна команда Львівської області з кікбоксингу ІСКА повернулася з Чемпіонату України, що днями відбувся у Чернігові вже вп’яте. Цьогорічний Чемпіонат зібрав понад півтисячі учасників з 20 областей.

Доволі успішно виступила на змаганнях збірна команда Львівської області. Наші спортсмени здобули 7 перших, 2 других та 5 третіх місць. 

Зокрема, Остап Мудрак став чемпіоном змагань  у ваговій категорії 30 кг у розділі семі-контакт та став срібним призером у розділі лайт-контакт. Одразу три золота виборов Микола Костів у ваговій категорії 50 кг, ставши першим у розділах лоу-кік, фул-контакт та лайт-кік. Андрій Литвиненко став переможцем у розділі К-1 у ваговій категорії 70 кг, а Максим Наконечний у розділі К-1 лайт у ваговій категорії 60 кг. Усіх спортсменів тренує Тарас Гуменюк. Ще два вихованці цього тренера вибороли бронзу: Вадим Книшевич у розділі К-1 у ваговій категорії 70 кг та Максим Ластович у розділі К-1 лайт у ваговій категорії 60 кг.

Золото змагань у розділі лоу-кік у ваговій категорії 60 кг виборов ще один представник Львівщини Максим Білий. Він же виборов 3 місце у розділі фул-контакт. Срібло змагань у розділі лоу-кік у ваговій категорії 70 кг виборов Ярослав Попюк. Обидвох тренує Денис Ненчук. 

Дві бронзи виборов Влад Гуштик, який виступав у ваговій категорії 30 кг: у розділі к-1 лайт та лоу-кік. Його тренує Ігор Фединяк.