Збірна команда Львівщини — переможець чемпіонату України з карате

Учора, 11 жовтня, у Харкові завершився  Чемпіонат України з карате. Медальний здобуток Львівщини у другий день змагань поповнився одразу 6 особистими золотими медалями. Зокрема, чемпіонами України серед спортсменів 16-17 років стала Валерія Андрєєва у ваговій категорії до 48 кг та Данило Кравчук у ваговій категорії до 76 кг.

Серед дорослих золото змагань виборола Діана Шостак у ваговій категорії до 55 кг, Соломія Кміть у категорії до 50 кг, Галина Мельник у ваговій категорії до 68 кг. Серед чоловіків у ваговій категорії до 75 кг чемпіоном став Станіслав Горуна.

У командному куміте представниці Львівщини Діана Шостак, Галина Мельник, Вікторія Ващишин, Катерина Крива вибороли перше місце. Також золото виборола команда чоловіків у складі Станіслава Горуни, Дениса Копитка, Олександра Злобіна, Тараса Герчука, Олександра Хахули, Романа Кмітя та Кирила Рябошапка. Окрім цього, срібними призерами змагань стали Олег Оврас серед спортсменів 16-17 років у ваговій категорії до 61 кг. Олег Філіпович став віце-чемпіоном серед дорослих у ваговій категорії до 67 кг.

«Перемоги спортсменів на національному чемпіонаті це завжди велика честь для усієї області. У 2019 році ми затвердили оновлений порядок виплати грошових винагород переможцям та призерам змагань міжнародного та державного рівня, відповідно до якого премії отримують і призери чемпіонату України. Так за 1, 2 та 3-тє місця спортсмен отримає 6, 4 та 3 тисячі гривень відповідно. Звичайно, цей елемент матеріальної сатисфакції є своєрідною мотивацією для спортсменів, підтримкою, яка сьогодні особливо потрібна», – зауважує начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Бронзовими призерами змагань серед дорослих стали Денис Копитко у ваговій категорії до 67 кг та Олександр Злобін у категорії до 75 кг. Також у командному ката чоловіки Мар’ян Парадівський, Арсен Тарнавський, Назар Мазяр вибороли золото. Катерина Крива стала віце-чемпіонкою у куміте до 50 кг. 

Загалом команда Львівщини виборола 13 золотих, 6 срібних та 10 бронзових медалей, таким чином ставши абсолютним чемпіоном у загальнокомандному заліку.

Зауважимо, за результатами чемпіонату України сформують склад збірних команд на 2021 рік. Команда Львівщини взяла участь у змаганнях за підтримки Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.