Громади Львівщини можуть отримати до 10 тисяч доларів на створення сталих молодіжних центрів: як взяти участь в конкурсі

Львівський обласний молодіжний центр оголосив про початок конкурсу «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області». Його проводять за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні. У межах конкурсу 15 громад отримають кошти на створення та розвиток молодіжного центру. Обов’язкова умова – щоб він існував або був створений як комунальний заклад міської чи селищної ради.

Максимально можливий обсяг фінансування одного молодіжного центру – 420 000 грн. Ця сума коштів буде використана на ремонт молодіжного центру, його облаштування необхідним інвентарем та технікою, а також для проведення заходів.

«Основну суму на реалізацію цього амбітного проєкту нам надасть Дитячий фонд ООН (UNICEF). Протягом 9 місяців ми хочемо створити 15 молодіжних центрів комунальної форми власності у 15 громадах Львівщини. І хочемо відібрати цих 15 центрів за результатами конкурсного відбору, на основі відкритої та конкурентної боротьби. Ми запрошуємо взяти участь у конкурсі представників з усіх територіальних громад Львівщини, де планують створювати такі комунальні заклади. Загальна сума, що піде на центр – 420 000 грн. Це досить великі інвестиції у майбутнє молоді, котра проживає у містах та селах нашої області», – зазначив т.в.о. директора Львівського обласного молодіжного центру Іван Сапса.

Громади, що переможуть, також зможуть отримати інвентар, техніку, меблі, хороше брендування центру, а також кошти на проведення масштабних подій для молоді у межах своєї громади.

«Розвиток мережі молодіжних центрів на сьогодні є пріоритетним завданням для молодіжної політики Львівщини. Адже центр – це не просто фізичний простір, де молодь може почувати себе вільно і реалізовувати свої проєкти. Центр – це також про команду людей, які системно працюють над тим, аби молодь в громаді могла розвиватись і вносити новаторський погляд та сміливі ідеї у міські політики. Саме тому ми наполягаємо, щоб центри існували у громадах як комунальні заклади – це даватиме більші гарантії, що вони будуть сталими та постійно розвиватимуться у довготривалій перспективі», – зауважує керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Конкурсні пропозиції приймаються з 28 лютого 2023 року до 21 травня 2023 року (включно) щоденно, крім суботи та неділі, з 9:00 до 18:00 год за адресою: м. Львів, вул. В.Винниченка 12, 2-ий поверх. Результати конкурсу будуть оголошені до 26 травня 2023 року (включно).

Ознайомитись з повним текстом оголошення та про початок конкурсу та необхідним переліком документів можна на сайті Львівського обласного молодіжного центру: https://griml.com/tLRnp

Нагадаємо, нещодавно центр підписав Меморандум з ГО «Платформа ініціатив «Теплиця», в межах якого визначено, що 6 302 000 грн підуть на створення молодіжної інфраструктури у Львівській області.