“Галичанка” з перемог стартувала у Суперлізі

18-19 вересня чинний чемпіон України – «Галичанка» приймала жіночу збірну команду міста Києва «Спартак» у межах І туру чемпіонату України з гандболу серед команд Суперліги сезону 2020/21. Львів’янки на своєму майданчику впевнено перемогли у двох матчах – 33:14 та 33:12. Переможний старт своїх підопічних прокоментував головний тренер «Галичанки» Віталій Андронов:
“Матчі з суперницями пройшли у напівтренувальному режимі, бо жіноча збірна Києва – команда молода, перспективна, укомплектована непоганими гравцями, але вони лише починають свій шлях у суперліговому гандболі, ми ж – значно досвідченіша команда. Тому й завданням на ці матчі було відпрацювання своїх зв’язок, комбінацій, дали більше пограти гандболісткам, які не так багато грають, як нам хотілося б, перевірили їх. Власне кажучи, виконали все, що хотіли і спробували інший захист – 5-1. Головне, що пройшло без травм, всі відпрацювали нормально”.
У протистоянні іншої пари І туру – ужгородських «Карпат» та миколаївського «Реалу» результат був більш непередбачуваним, особливо після першого дня змагань, коли принципові суперниці розійшлися миром – 28:28 (16:13). Однак у 2-му матчі «Карпати» на власному майданчику вирвали перемогу 30:26 (13:10).
А ось терміни ігор І туру «Дніпрянка» Херсон – «ТНУ-ДЮСШ 21» змінені, – як повідомляє Федерація гандболу України, — оскільки гравці столичної команди перебувають на самоізоляції.
Фото – Євген Кравс.