Всеукраїнський юнацький чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства ”Динамо” відбувся на Львівщині

Учора, 1 листопада, у тирі “Динамо” завершився чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України з кульової стрільби з пневматичної зброї серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших. Його організували спільно з Національним олімпійським комітетом України.

Участь у змаганнях взяли понад півсотні учасників із 7 територіальних організацій, зокрема з Києва, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Чернігівської, Полтавської та Дніпропетровської областей.

«Приймати національні змагання — це завжди неабияка честь для Львівщини. Саме за допомогою таких події ми можемо якісно промувати нашу область серед інших регіонів, вдосконалювати майстерність наших спортсменів, а також покращувати рівень організації змагань, що відбуваються у нас», — зазначає керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Суддівську колегію очолили двоє суддів – Сергій Коростильов, головний суддя змагань, суддя національної категорії, та Роман Неводничий, головний секретар змагань, суддя першої категорії.

Спортсмени змагались у чотирьох вправах: ПП-3, ГП-6, ГП-mix та ПП-mix. Срібними призерами змагань стала команда Львівщини у складі Максима та Володимира Поліщуків та Нікіти Березкова. Також львівські динамівці зуміли вибороти одразу три бронзові медалі: Віолета Бас стала третьою у вправі ПП-mix серед жінок. Також третім у цій вправі став Максим Поліщук. Загалом команда Львівщини у складі Віолети Бас, Катерини Соліної та Христини-Вероніки Дичини виборола третю сходинку у вправі ПП-mix. 

У загальнокомандній першості золото виборола Дніпропетровська територіальна організація, срібло здобула Одеська, а бронзовим призером стала Полтавська обласна організація.