Аматорські футзальні команди Львівщини запрошують позмагатись в обласному чемпіонаті

Вже зовсім скоро на Львівщині розпочнеться новий футзальний сезон. Асоціація футзалу Львівщини запрошує реєструватись охочих на офіційний аматорський чемпіонат, який розпочнеться у другій половині цього місяця. 

«Цьогоріч Асоціація футзалу Львівщини вперше отримала право на проведення відбіркового обласного етапу 2 ліги України. У нас є все для того, аби ці змагання пройшли на найвищому рівні: усі матчі транслюватимуться онлайн, поєдинки відбуватимуться на найновішому паркеті Львівського обласного спортивного товариства “Гарт”. Також, звичайно, буде забезпечено медичний супровід усіх ігор», – розповідає генеральний менеджер Асоціації футзалу Львівщини Богдан Мельник.

Як зазначає Богдан Мельник, на матчах також працюватиме фахова команда арбітрів, адже велика кількість рефері з Львівщини працюють на всеукраїнських змаганнях. До слова, цьогоріч за ініціативи АФЛ вперше за всю історію кафедра футболу Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського здійснила набір студентів на спортивну спеціалізацію «футзал». 

«Асоціація футзалу Львівщини є зразковою організацією по всіх напрямках роботи: тут і розвиток масового спорту, і спорт вищих досягнень, і промоція цього виду спорту та діяльності асоціації, тому сумнівів, що змагання відбуватимуться на найвищому рівні навіть не можу бути», – зазначає начальник Управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як.

Зареєструватись на змагання можна до 15 листопада. Організатори планують провести дорослий чемпіонат та дитячу футзальну лігу. 

Реєстрація:

Чемпіонат дорослих команд   067 371 78 78 Богдан Мельник

Дитяча футзальна ліга            063 357 73 33 Ростислав Капітанець